Jelentkezés írásbeli felvételire

A tanulóknak 2020. december 4-ig egyénileg kell jelentkezniük a központi írásbeli vizsgára. A „TANULÓI JELENTKEZÉSI LAP” azonban CSAK a központi írásbeli vizsgára vonatkozik, nem tévesztendő össze a felvételi eljárásban használatos jelentkezési lappal, amelyet a középfokú iskolákba való jelentkezéskor kell majd használni.

A középfokú felvételi eljárás során tehát a központi írásbeli vizsgára és a középfokú iskolákba való jelentkezéshez más-más időpontban, külön-külön jelentkezési lapot kell benyújtani, a két jelentkezés nem „váltja ki”, vagy „helyettesíti” egymást.

*

Letölthető jelentkezési lapok a központi írásbeli felvételi vizsgára gimnáziumunkba jelentkezők számára:

  .pdf formátum .xlsx formátum

6 évfolyamos képzésre jelentkezőknek

4 évfolyamos képzésre jelentkezőknek


*

Részletes felvételi információk az Oktatási Hivatal honlapján

Címkék