Newton Kupa 2020/2021. - felhívás

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium a 2020/2021-es tanévben 28. alkalommal meghirdeti meg a Newton Kupa komplex tanulmányi versenyt matematika, fizika és informatika tantárgyakból, amelyre szeretettel várjuk iskolájuk tehetséges diákjainak (csapatának) jelentkezését. A verseny lebonyolítása a járványhelyzet miatt eltér az eddig megszokottól, ezért különös figyelemmel olvassák el a versenyfelhívásunkat. 

A verseny helyszíne: A benevezett tanulók saját iskolája

A verseny időpontja: 2021. március 5. (péntek) 9:00-11:00 óra (120 perc)

Nevezési határidő: 2021. február 17. (szerda)

A nevezési lap elektronikus úton történő visszaküldésével jelezzék részvételi szándékukat.

Nevezési díj: nincs

Eredményhirdetés: A gimnázium honlapján, illetve postai és online tájékoztatás formájában

A verseny témája: A verseny időpontjáig elsajátított kerettantervi tananyag.

Segédeszköz: Csak zsebszámológép használható a feladatok megoldásához.
    
A verseny rendje: Minden benevezett iskolát matematika, fizika és informatika tantárgyból egy-egy tanuló képviselheti. A feladatsorokat a versenybizottság postai úton megküldi a benevezett iskoláknak. A versenyzők az iskolájuk által kijelölt tanteremben, az országos meghirdetésű versenyek lebonyolításához hasonlóan, nem szakos felügyelő tanár jelenlétében írják meg a versenyt. A verseny befejeztével az iskola a dolgozatokat javítatlanul borítékba rakja, és 1 órán belül ajánlott levélben postára adja a gimnázium címére: 8360 Keszthely Fő tér 9, jelige: Newton Kupa

A tantárgyankénti első hat helyezett tanuló oklevelet kap, a dobogós helyezettek könyvjutalomban is részesülnek. A Newton Kupát az az iskola őrizheti egy évig, amely az összesített versenyben (a versenykiírás alapján) a legtöbb pontot eléri.

Információk találhatók az iskola honlapján
https://www.vajdajanosgimnazium.hu

Érdeklődni:
Farkas László +36-30/401-1333, e-mail: titkarsag@vajda-khely.sulinet.hu

Keszthely, 2021. február 8.

Farkas László
szervező
Varga Sz. Gábor
intézményvezető

Címkék