Tájékoztató a középiskolai írásbeli felvételi lebonyolításáról - 2023. január 21.

A hat és négy évfolyamos gimnáziumi képzésre jelentkező tanulók a központi magyar és matematika írásbeli felvételit a Keszthelyi Vajda János Gimnázium főtéri épületében írják meg (8360 Keszthely, Fő tér 9).

Kérjük, hogy a tanulók 9:15-től kezdve, de legkésőbb 9:30-ra érkezzenek meg, és hozzanak magukkal arcképes igazolványt (személyi vagy diákigazolvány) valamint a matematika felvételihez használható segédeszközöket (vonalzó, körző, szögmérő).

Az udvaron parkolóhelyet nem tudunk biztosítani, ezért kérjük a kedves szülőket, hogy a városi parkolóhelyeket vegyék igénybe!

A felvételire érkező diákokat az aulából vajdás segítő diákok kísérik tovább a kijelölt tantermekbe.

Külön, személyre szóló értesítést a felvételi helyszínéről és időpontjáról nem küldünk ki.

A tanulók eredményeiket 2023. január 27-től kezdve az írásbeli felvételin kiosztott kód segítségével tekinthetik meg a gimnázium honlapján keresztül.
A felvételi dolgozatok megtekintésére és az értékelő lapok átvételére ugyancsak január 27-én lesz lehetőség 8.00-16.00 óra között a Főépület II. emelet 19-es termében.

Szeretettel várjuk a felvételizőket és mindenkinek sikeres felvételit kívánunk!