Egészségnap 2026.

Gimnáziumunkban 2026. június 16-án 7. alkalommal került sor az Egészségnap megrendezésére, melyen 11 helyszínen zajlottak különböző előadások, foglalkozások a testi és a lelki egészséggel kapcsolatban.
A 10.00-13-00-ig tartó rendezvényen minden egyes osztály 3-3 helyszínen vett részt.

Az egyes helyszíneken a következő egészséggel kapcsolatos témák voltak:

  • Egészségfejlesztési iroda – Művészetterápiás foglalkozás
  • Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat – Konfliktus kezelés
  • Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat – Stressz és addikció
  • Rendőrség – Közlekedés biztonság
  • Rendőrség - Bűnmegelőzés (kábítószer, alkohol, dohányzás)
  • Pszichológus – Erősségek és belső erőforrások (A saját szupererőm)
  • Védőnő – Fogamzásszabályozás
  • Cserkészek – Cserkészen az életre!
  • Vízirendészet – Nyár veszélyei a Balatonon - balesetmegelőzés
  • Ősi programok – cirkadián ritmus – Partics Roland
  • Drogokról másképp – Marosi Antal Rendőrségi szakértő

Köszönjük a segítséget és közreműködést:

  • Egészségfejlesztési iroda
  • Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat
  • Rendőrség
  • Pszichológus
  • Védőnő
  • Cserkészek
  • Vízirendészet
  • Partics Roland
  • Marosi Antal

Bertáné Kövesdi Gabriella

Kapcsolódó galéria

Egészségnap 2026.

Címkék