Egészségnap 2026.
Gimnáziumunkban 2026. június 16-án 7. alkalommal került sor az Egészségnap megrendezésére, melyen 11 helyszínen zajlottak különböző előadások, foglalkozások a testi és a lelki egészséggel kapcsolatban.
A 10.00-13-00-ig tartó rendezvényen minden egyes osztály 3-3 helyszínen vett részt.
Az egyes helyszíneken a következő egészséggel kapcsolatos témák voltak:
- Egészségfejlesztési iroda – Művészetterápiás foglalkozás
- Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat – Konfliktus kezelés
- Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat – Stressz és addikció
- Rendőrség – Közlekedés biztonság
- Rendőrség - Bűnmegelőzés (kábítószer, alkohol, dohányzás)
- Pszichológus – Erősségek és belső erőforrások (A saját szupererőm)
- Védőnő – Fogamzásszabályozás
- Cserkészek – Cserkészen az életre!
- Vízirendészet – Nyár veszélyei a Balatonon - balesetmegelőzés
- Ősi programok – cirkadián ritmus – Partics Roland
- Drogokról másképp – Marosi Antal Rendőrségi szakértő
Köszönjük a segítséget és közreműködést:
- Egészségfejlesztési iroda
- Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat
- Rendőrség
- Pszichológus
- Védőnő
- Cserkészek
- Vízirendészet
- Partics Roland
- Marosi Antal
Bertáné Kövesdi Gabriella









































