2026-06-22 Tanévzáró ünnepély
2026. június 22-én tartottuk iskolánk tanévzáró ünnepélyét, melyen Tóth Gergely, Keszthely polgármestere és Varga Sz. Gábor igazgató rövid beszéde után a tanév során a tanulmányi és sportversenyeken sikereket elért, illetve a közösségi munkában kiemelkedő tanulók vehették át jutalmukat igazgató úrtól, illetve Gárdos Tamástól, a Vajda Öregdiákok Egyesülete elnökétől.
A Vajda Plakettet támogató kategóriában Czibor Imre, tanár kategóriában Kiss Ibolya vehette át ebben a tanévben.





























































