2022-06-17 Tanévzáró ünnepély

2022. június 17-én tartottuk meg a 2021/2022-es tanévzáró ünnepélyünket az iskola udvarán. Varga Sz. Gábor igazgató úr rövid évértékelése után lezárta a tanévet, majd a év során kiemelkedő tanulók jutalmazása következett.

Az idei tanév az előző évekhez hasonlóan különösen gazdag volt kiemelkedő egyéni és csapat teljesítményekben és szép eredményekben. Az egyéni  díjazottak, a Zöld napi vetélkedő helyezettjei, a Bertha Bulcsú irodalmi pályázat nyertesei, a Kukorelly-Reischl Nyelvi Tanulmányi Alap díjazottjai és a Vajda János Öregdiákok Egyesületének jutalmazottjai is a tanévzáró ünnepélyen vehették át jutalmaikat.

Szintén az ünnepség keretében kapták meg diákjaink a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2020” elismeréseket kimagasló tanulmányi és sporteredményeikért.

Kapcsolódó galéria

2022-06-17 Tanévzáró ünnepély

Címkék