A 2023/2024-es tanév új osztályai

7.A

Balaton Barnabás, Berkes Petra, Buzás Mátyás Botond, Császár Kíra, Fábián Péter, Ferenczi Lili Boglárka, Filipánics Anna, Hoffmann Dóra Eszter, Horváth Izabella, Horváth Rézi, Hotter Tamara, Ilyés-Nagy Margit Lujza, Jenet Emese Alexandra, Jován Dániel Benedek, Jurkovics Kadosa Radó, Koponics Vera, Kovács Marcell, Lancz Emma, Márkó-Horváth Flórián, Nagy Bálint, Paál Miksa, Renczes Borbála, Sánta Eszter, Szabó Lili, Szulkovszky Zsófia, Takács Ákos, Tégla Benedek, Tódor Zsolt, Tóth Antónia, Varga Emma, Végh Maja, Weinhardt Anna, Wórum Máté Hunor
Osztályfőnök: Kövi Andrea

9.B

Bakurecz Hanna, Bálint Orsolya, Bogdán Imre, Czémán Dávid, Császár Anett, Cseh Tamara Petra, Dóber Bendegúz, Exner Xavér Tamás, Farkas Zsófia, Fülöp Éva, Gász Bálint, Gelencsér Jázmin, Hamza Ádám, Hoffmann Petra Kata, Horváth Dominika, Jávor Lénárd Levente, Keszi Gellért, Kiss Bence Bátor, Kiss Sára, Kovács Abigél Brigitta, Kutasy Lúcia Manuelle, Lengl Zalán Mór, Menyhárt Ábel, Molnár Dóra, Németh Flóra Annabell, Péterfalvy Zoltán Ákos, Takács Bátor, Takács Máté, Tihanyi Zsombor, Vendel Abigél, Vidovics Eszter, Zoltán Levente
Osztályfőnök: Vas Adrienn

9.C

Bognár Hanna, Bucher Barna, Czucz Anna, Cseh Fruzsina, Farkas Viktória, Gevlich Sergei, Hársvölgyi Karolina, Horváth Ádám Gusztáv, Horváth Emma, Horváth Lídia, Illés Márk Ákos, Illés Petra Maja, Kabai Gábor Benedek, Laczkó Gréta, Lengyel Luca Sára, Magas Kinga, Nagy Zsófi Anna, Németh Csenge, Németh Kata, Nyirő Dávid, Polgári Dániel, Raák Bence Péter, Rompos Boglárka, Soós Luca Dorottya, Stankovics Anett, Szabó Kelemen, Szabó-Forrai Zselyke, Szente Marcell, Tóth Boglárka, Tüske Júlia, Váradi Gergő Péter
Osztályfőnök: Marton Edina

Címkék