Aktuális továbbtanulási információk - 2023/2024-es tanév

Jelentkezési határidő: 2023. február 22.

*

Felhívjuk a gimnáziumba felvételiző diákok és szüleik figyelmét, hogy a gimnáziumba történő jelentkezéshez jelentkezési lapot kell kitölteni, melynek beérkezési határideje  2023. február 22.

Iskolánk képzési tájékoztatója a csatolt dokumentumban olvasható.

*

Amennyiben a nyolcadikos tanuló egy magyarországi általános iskola 8. évfolyamára jár, a felvételi lapok kitöltését és a felvételi eljárással kapcsolatos adminisztrációt a tanuló általános iskolája intézi.  

A hatévfolyamos képzésre jelentkezők esetében a szülők egyénileg jelentkeztetik gyermeküket. Az egyéni jelentkezés során a felvételi lapokat (tanulói adatlap és jelentkezési lap(ok)) a jelentkezőnek, illetve a szülőnek a KIFIR elektronikus adatlapkitöltő program - egyéni jelentkezők számára létrehozott felületén kell előállítani. Az egyéni jelentkezők számára létrehozott program használata regisztrációhoz kötött.
Ehhez részletes útmutató az alábbi linken található:
KIFIR egyéni jelentkezés menete (oktatas.hu)

Címkék