Digitális munkarend - G-Suite rendszer

Digitális munkarendre történő átállás esetén iskolánkban az oktatást egységesen a Google Suite rendszer Google tanterem plattformján keresztül fogjuk bonyolítani. Egy esetleges évközbeni gyors átállás érdekében a rendszert az első tanítási naptól kezdve, a tantermi rendszerű oktatással párhuzamosan üzemeltetjük.

A rendszerhez a tanárok és tanulók saját iskolai email-címmel férhetnek hozzá, melyet a rendszergazda biztosít számukra. A tanárok a tanév kezdetén létrehozzák a tantermeket az osztályaik, illetve a tanulócsoportjaik számára és meghívót küldenek a tanulóknak. A tanulók legkésőbb az első tanítási napon megkapják az iskolai email-címüket, aktiválják az új email fiókjukat és a beérkező meghívásokat elfogadva belépnek az egyes tantárgyi csoportokba. 

Címkék