Nyílt Nap - 2023. december 1.

Szeretettel vár a Vajda!
 

Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!

Intézményünk 2023. december 1-jén tartja nyílt napi rendezvényét, melyre szeretettel várjuk a gimnázium iránt érdeklődő szülőket és tanulókat.

A hatévfolyamos képzés, a matematika-digitális kultúra és biológia tagozatos, valamint a nyelvi tagozatos osztály képzési kínálata iránt érdeklődő tanulók kiscsoportos bemutatók keretében ismerkedhetnek képzési kínálatunkkal. Kérjük, hogy a tanulók 14:45-re érkezzenek meg a gimnáziumba, ahol tanáraink és diákjaink segítik eligazodásukat.  

Egyidejűleg a szülők számára délután 15 órai kezdettel intézményvezetői tájékoztatót tartunk a gimnázium képzési kínálatáról és a felvételi tudnivalókról. (Helyszín: Mozgás Háza - Erzsébet királyné útja 2).

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt! 

Címkék