Schuh Judit iskolapszichológus - bemutatkozás

Kedves Diákok! Kedves Szülők!

Schuh Judit okleveles pszichológus vagyok, 2023. januárjától iskolapszichológusi tevékenységet látok el a Keszthelyi Vajda János Gimnáziumban hétfői (10.45-16.00 óra) és pénteki (11.40-15.10 óra) napokon a Laborban (Deák F. u.).

Pszichológusi tanulmányaimat a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karán végeztem: szakmai tapasztalatom legnagyobb részét az Egyesült Királyságban pszichiátriai betegek mentális megsegítése során, kisebb részét magyarországi családsegítői tevékenység és pszichológiai tanácsadás kapcsán szereztem. 

Iskolapszichológusi tevékenységem során elsősorban az integratív- és rendszerszemlélet elveit alkalmazom: a kliens vagy tanácskérő aktuális problémáját fókuszba állítva, minden résztvevő fél igényeihez illeszkedő segítségnyújtás a célom. Szeretettel várok minden diákot:

  • beilleszkedési vagy tanulási nehézségek, magatartási problémák felmerülése esetén;
  • pályaválasztási, továbbtanulási kérdésekkel kapcsolatban;
  • felmerülő érzelmi nehézségek (pl.: szülők válása, veszteség) esetén;
  • gyakori levertség, szomorúság, magányosság, düh érzése esetén;
  • egyéb magánéletben és/vagy iskolai környezetben jelentkező nehézség esetén.

Konzultációra előre egyeztetett időpontban van lehetőség. 

Időpont-egyeztetés:
schuh.judit@gmail.com vagy +36-30/0711-923

Üdvözlettel:

Schuh Judit
iskolapszichológus

Címkék