Vajda Bál - Köszönetnyilvánítás

Tisztelt Támogatónk!

Köszönöm, hogy nagylelkű felajánlásával és önzetlen segítségével támogatta a 2024. február 16-án megrendezésre kerülő Vajda-bált. 

A rendezvényen a Keszthelyi Vajda János Gimnázium diákjai és tanárai az ünnepi köszöntő után egy tartalmas műsort tekintettek meg, majd a svédasztalos vacsora elfogyasztása után közösen szórakoztak. Az est egyik fénypontjának számított az értékes fődíjak kisorsolása, melyet minden vendég, aki tombolaszelvényt vásárolt, izgatottan várt.

Engedje meg, hogy levelemet Karády Anna gondolatával fejezzem be: „Úgy tartják, a gyermekkor kitörölhetetlen, emléke elkísér a sírig – sőt talán nemcsak a szívekbe vésődnek az emlékek, hanem a szemekbe is.” Bízom abban, hogy ez - a monoton iskolai életet megtörő - táncmulatság maradandó élmény marad az estélyen résztvevő gimnazisták életében! 

Hálás vagyok Önnek a hozzájárulásáért, melynek köszönhetően sikerült mosolyt csalnunk az önfeledten szórakozó diákok arcára.

Köszönettel és tisztelettel:

Egyedné Molnár Eszter osztályfőnök
a szervező 11. A, B és C osztályok nevében

Címkék