Versenyeredmények 2023/2024.

Országos strandröplabda diákolimpia

4. korcsoport A kategóriában Bődi Lora - Horvath Zsóka páros a közel 80 csapatból 9. helyet ért el
5. korcsoport B kategóriában 86 csapatból Gelencsér Jázmin - Karabély Bíborka 5. helyen, Bődi Lora - Katona Léna pedig a 9. helyen végeztek
5. korcsoport amatőr strandröplabd csapat (Gelencsér Jázmin, Karabély Bíborka, Katona Léna, Horváth Zsóka) 9. helyen végzett

Felkészítő tanár: Ambrus Ádám

* * *

Országos sakk diákolimpia

Alexandrova Angelina vármegyei és országos 1. hely

* * *

Zala vármegyei angol nyelvi tanulmányi verseny

7. évfolyam I. kategória:
2. Varga Emma 
Felkészítő tanár: Horváth Panna
8. évfolyam II. kategória:
3. Simon Panna
Felkészítő tanár: Lélekné Ivony Zsófia
9. évfolyam I. kategória:
1. Exner Xavér
2. Takács Máté

Felkészítő tanár: Németh Zsuzsanna
9. évfolyam II. kategória:
2. Szabó-Forrai Zselyke
Felkészítő tanár: Karácsonyi Ágnes

* * *

Zala vármegyei német nyelvi tanulmányi verseny

10. évfolyam I. kategória:
3. Sárompek Virág
Felkészítő tanár: Egyedné Molnár Eszter

* * *

NyelvÉsz anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntője

Weinhardt Anna 7.A országos 14. hely
Felkészítő tanára: Kövi Andrea

* * *

A Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny országos döntője

Hertelendy László János 26. hely
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny döntője

Szlavicsek Zorán III. díj, különdíj: Zala vármegye legeredményesebb tanulója
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

Tollaslabda diákolimpia csapat - országos döntő

A csapat az 5. helyen végzett
Csapattagok: Czibulya Anna Lili, Mácsai Rebeka, Kovács-Markó Ákos, Nagy Mátyás

* * *

A 2023/2024. tanévi Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny díjazottjai

Bálint Orsolya
Felkészítő tanárai: dr. Berkéné Várbíró Beáta és Boda Gergely

Dicséretben részesülnek:

Szabó Mátyás, Pózvai Panna
Felkészítő tanáraik: Fonyó Lajos és Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Az Országos Grafikus Programozási Verseny országos döntője

1. hely: Kökény Ignác 12.B
3. hely: Galambos Péter András 12.B
7. hely: Asztalos Gergő 12.C
11. hely: Szabó Mátyás 10.B
12. hely: Kovács Barnabás 10.B
17. hely: Belovári Bence Levente 10.B
17. hely: Klumzer Balázs 10.B
34. hely: Tusor Bence 10.B
35. hely: Exner Xavér Tamás 9.B
37. hely: Szüts Máté 12.B
40. hely: Takács Máté 9.B
42. hely: Lengl Zalán Mór 9.B
55. hely: Tobak Róbert 12.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

15. Vándorlegény Gyermek és Ifjúsági Népi Kézműves Pályázat regionális fordulója

A 6 db pályamunka közül 3 bejutott az országos fordulóba: Berger Réka, Varga Enikő és Hosszú Izabella kazettás menyezet táblája
Felkészítő tanáruk: Hardiné Partics Edina

* * *

Régiós Atlétikai Bajnokság

U-14:
Horváth Izabella távolugrás 4. hely, ötösugràs 7. hely, 300m 14. hely, 80m 15. hely
U-16:
Tihanyi Zsombor 100m gátfutás 2. hely, 300m gátfutás 2. hely
Cseh Tamara ötösugràs 3. hely, távolugrás 4. hely, 80m gátfutás 10. hely
Edző: Csikós József

* * *

III-IV. korcsoportos Megyei Atlétikai Diákolimpia

III. korcsoport:
Horváth Izabella távolugrás 3. hely, 60m síkfutás 5. hely
IV. korcsoport: 
Tihanyi Zsombor távolugrás 1. hely, 100m 1. hely
Cseh Tamara távolugrás 1. hely, 100m 3. hely
Edző: Csikós József 
Kendeh-Kirchnopf Sára 1500m 3. hely
Edző: Péter Csaba

* * *

V.-VI. korcsoportos Megyei Atlétikai Diákolimpia

Csahóczi Kamilla 100m, 200m és 400m, 4×100m 3. hely
Gábor Bálint 100m, 200m és 4×100m váltó
Kovács Barnabás távolugrás, 4×100m, magasugrás 3. hely
Kendeh-Kirchnopf Panna 800m és 3000m
Kendeh-Kirchnopf Zsolt 800m és 3000m síkfutás 1. hely
Kerti Réka távolugrás 1. hely, 100m, 3. hely, 4×100m 3. hely
Fóth Lola távolugrás 2. hely, 4×100m váltó 3. hely
Hegyi-Farkas Vanessza távolugrás, 4×100m váltó 3. hely
Tóth András és Palotás Dominik 4×100m váltó 1. hely
Felkészítő: Csikós József

* * *

Festival d'Italiano - Országos olasz nyelvi verseny

SZTE Tudományos pályázat: Olasz elemek a magyar nyelvben
Várkonyi Emőke 11.C 1. hely
Felkészítő tanár: Horváth Zoltán
Könnyűzene egyéni ének 
Dóka Petra 11.C Dicséret
Felkészítő tanár: Farkas Berta, Horváth Zoltán

* * *

Országos nyelvi vetélkedő

Szabó-Forrai Zselyke 1. hely

* * *

Herman Ottó Biológia verseny Zala Vármegyei forduló

Hoffmann Dóra 5. hely
Hotter Tamara 7. hely
Renczes Borbála 9. hely
Felkészítő tanáruk: Gombás András

* * *

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Pózvai Panna 10.B különdíjat kapott.
Felkészítő tanárai: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos

* * *

Arany Dániel Matematika Verseny döntője

Pózvai Panna 10.B 12. helyezést ért el, és dicséretet kapott,
Szabó Mátyás 10.B 12. helyezést ért el, és dicséretet kapott,
Klumzer Balázs 10.B 38. helyezést ért el.
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos
Bálint Orsolya 9.B 7. helyezést ért el, és dicséretet kapott.
Felkészítő tanárai: Dr. Berkéné Várbíró Beáta és Boda Gergely

* * *

Sakk Diákolimpia Országos döntő

Császár Anett 9.B I. helyezett lett!

* * *

McDonald's Fair Play kupa 5 megye Régiós Döntője

A Vajda János Gimnázium leány csapata a 2. továbbjutó helyen végzett! 
Csapat tagjai: Lazaridisz Panna, Horváth Lili, Németh Barbara, Tóth Sára, Erős Anna, Rózsa Amina, Mácsai Rebeka
Felkészítő: Csikós József

* * *

Zala vármegyei középiskolai biológiaverseny

9. évfolyam
2. Bálint Orsolya 
5. Menyhárt Ábel
7. Bakurecz Hanna
8. Fülöp Éva
8. Keszi Gellért
8. Vendel Abigél

Felkészítő tanár: Vass Adrien

10. évfolyam
1. Czibulya Anna Lili
3. Bakonyi-Gróf Anna
7. Torma Emese
8. Horváth Hanna
10. Bagoly Marcell

Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella
10. Németh Gergely
Felkészítő tanár: Németh Rita

11. évfolyam
2. Juhász Norbert
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella
4. Mezősi Nimród
7. Berényi Dénes

Felkészítő tanár: Németh Rita
10. Gábor Bálint
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

12. évfolyam
4. Tencz Hanna
Felkészítő tanár: Vass Adrien
5. Lengyel Judit
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella
6. Várnai Amina
Felkészítő tanár: Vass Adrien

* * *

Zala vármegyei középiskolai fizikaverseny

9. évfolyam
1. Hertelendy László János
2. Dénes Márk
3. Szíjgyártó Ákos
5. Varga Vígh Bence

Felkészítő tanár: Farkas László

10. évfolyam
1. Hosszú Marcell
2. Szabó Mátyás
3. Markal Máté
4. Kövér Vivien
5. Sárompek Virág

Felkészítő tanár: Farkas László

11. évfolyam
1. Bankó Dániel
3. Alexandrova Angelina

Felkészítő tanár: Szörényi Zoltán

* * *

XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulója

7. évfolyam
1. Szulkovszky Zsófia, döntőbe jutott
3. Weinhardt Anna
5. Sánta Eszter
7. Renczes Borbála

Felkészítő tanáruk: Kövi Andrea
8. évfolyam
6. Kása Lukács
Felkészítő tanára: Hóbor Katalin

* * *

OKTV Olasz nyelv 1. kategória döntője

Horváth Emese 12.C osztályos tanuló 14. helyezést ért el
Felkészìtő tanára: Czibor Anikó

* * *

III.-IV. korcsoportos Megyei Atlétikai Diákolimpia

Horváth Izabella távolugrás 3. hely, 60 m síkfutás 5. hely
Tihanyi Zsombor távolugrás 1. hely, 100 m 1. hely
Cseh Tamara távolugrás 1. hely, 100m 3. hely
Edző: Csikós József 
Kendeh-Kirchnopf Sára 1500 m 3. hely
Edző: Péter Csaba

* * *

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny országos döntőjében

2. helyezést ért el a Biomassza csapat: Menyhárt Ábel, Tihanyi Zsombor, Czémán Dávid 9.B
7. helyezést ért el a Zöld levelibékák csapat: Hoffmann Petra, Molnár Dóra, Vendel Abigél 9.B
Felkészítő tanáruk: Vass Adrien


7. helyezést ért el a Tri-Rex csapat: Horváth Hanna, Gerencsér Sára, Czibulya Anna Lili 10.B
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Országos Internetes Hittanverseny

Renczes Borbála 7.A 2. helyezést ért el. 

* * *

Lábtoll-labda Diákolimpia országos döntő

VI. korcsoport, lány egyéni: Horváth Lili 12.C 1. hely
VI. korcsoport, fiú egyéni: Palotás Dominik 11.C 1. hely
VI. korcsoport, fiú csapat: Palotás Dominik 11.C, Horváth Lili 12.C, Paál Levente 11.C 2. hely

* * *

XXVII. Országos Szilárd Leó Fizikaverseny

Gondor Bendegúz 12.B 14. hely
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Irodalom Másképp országos döntő

Bencze Lilien Alexa 1. hely

* * *

Zala vármegyei német nyelvi verseny

9/2. kategória
6. Bakurecz Hanna
Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea
10/1. kategória
3. Sárompek Virág
4. Markal Máté
10/3. kategória
6. Rozner Réka
Felkészítő tanáruk: Egyedné Molnár Eszter

* * *

IV. korcsoportos Megyei Labdarúgó Diákolimpia

A Vajda János Gimnázium fiú csapata a 2. helyen végzett.
Csapat tagjai: Molnár Csongor, Kottàn István, Hetényi Marcell, Dunca-Stadler Zalán, Szlavicsek Zorán, Lengl Zalán, Kőhalmi Regő
Felkészítő tanár: Csikós József

* * *

A McDonald's Fair Play kupa labdarúgó torna megyei döntője

A Vajda János Gimnázium leány csapata a 2. helyet szerezte meg.
Csapat tagjai: Horváth Lili, Horváth Barbara, Mácsai Rebeka, Laki Dorina, Péter Boróka, Torma Emese, Rózsa Amina, Dóka Petra, Szabó Panka
Felkészítő tanár: Csikós József

* * *

Tollaslabda diákolimpia országos döntő - egyéni versenyszámok

Czibulya Anna Lili 9. helyezés
Testnevelő tanár: Ambrus Ádám, felkészítő edzők: Dr. Pintér Ákos, Farkas Olivér
Kovács-Markó Ákos 5. helyezés
Nagy Mátyás 17. helyezés

Testnevelő tanár: Csikós József, felkészítő edzők: Dr. Pintér Ákos, Farkas Olivér

* * *

Tollaslabda egyéni versenyszámok, területi döntők

Czibulya Anna Lili 4. helyen, megyei másodikként jutott az országos döntőbe
Nagy Mátyás 5. helyen, megyei elsőként jutott az országos döntőbe
Kovács-Markó Ákos 1. helyen, megyei elsőként jutott az országos döntőbe

* * *

Tollaslabda diákolimpia országos döntő - páros versenyszámok

9. helyezés Kovács-Markó Ákos - Nagy Mátyás
Testnevelő tanár: Csikós József, felkészítő edzők: Dr. Pintér Ákos, Farkas Olivér

* * *

XXXIV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Országos döntőbe jutott, megyei első és második helyezéssel:

1. Szlavicsek Zorán Mór 8.A
2. Tordai Zoárd Jonathán 8.A
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

Amatőr röplabda diákolimpia országos döntője

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium lány csapatával vettünk részt az amatőr röplabda diákolimpia országos döntőjén Debrecenben. A háromnapos versenyen csapatunk összesen hat mérkőzést játszott és a 20 csapatból 12. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Bagoly LorettaBalogh FridaDeme BorkaHotter PetraKárpi LiliPéter BorókaSárompek VirágSós ZsókaSzabó Lilla
Felkészítő: Ambrus Ádám 

* * *

Területi elsősegélynyújtó verseny

Gyermek kategória:
1. hely: Dr. Bubók csapata - 8.A
Benczes TeodóraFarkas IzabellaPalkovics KataBóka IlonaKása Lukács
Ifjúsági kategória:
1. hely: Pentil csapat 10.B
Horváth HannaGerencsér SáraCzibulya Anna LiliTorma EmeseKovács Fanni Nóra
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Az ECL Országos Nyelvi Versenyen felsőfokú (C1 szintű) kategóriában angol nyelvből

I. helyezés: Szabó-Forrai Zselyke 9.C
IV. helyezés: Németh Kata 9.C
Felkészítő tanár: Karácsonyi Ágnes

* * *

56. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny döntője

I.B kategóriában 5. helyezést ért el Bálint Orsolya 9.B osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Szabó Péter
II.A kategóriában 23. helyezést ért el Málovics Ádám 10.B osztályos tanuló
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

IX. Semmelweis Egészségverseny országos döntő

Az Inku-Bátorok csapata 9. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bognár Boróka 11.B, Edvi-Illés Tamás 11.A, Mezősi Nimród 11.B, Pas Angelika Vanessza 11.B és Varga Dorottya 11.B
Felkészítő tanáraik: Bertáné Kövesdi Gabriella, Németh Rita

* * *

A 43. Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny döntőjébe jutott

Hertelendy László János 9.A
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

Országos Grafikus Programozási Verseny

A 9-12. korcsoportjában 72 tanuló jutott az országos döntőbe, közülük 13 vajdás tanuló, vagyis minden indulónk a döntőbe is bejutott:
1. Galambos Péter András 12.B
1. Kökény Ignác 12.B
3. Asztalos Gergely 12.C
9. Szabó Mátyás 10.B
11. Kovács Barnabás 10.B
26. Szüts Máté 12.B
32. Exner Xavér Tamás 9.B
40. Takács Máté 9.B
43. Tobak Róbert 12.B
45. Belovári Bence Levente 10.B
48. Lengl Zalán Mór 9.B
50. Klumzer Balázs 10.B
61. Tusor Bence 10.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Ránki György dunántúli történelemverseny Zala vármegyei forduló

I. kategória: Benczik Sarolta 11.C 5. hely
Felkészítő tanára: Varga Sz. Gábor
II. kategória: Nett Vivien 11.A 2. hely
Felkészítő tanárai: Turi Zoltán, Ugron Ábel

* * *

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulójába jutottak

Renczes Borbála 7.A, Sánta Eszter 7.A, Szulkovszky Zsófia 7.A, Weinhardt Anna 7.A
Felkészítő tanáruk: Kövi Andrea
Kása Lukács 8.A
Felkészítő tanára: Hóbor Katalin

* * *

III. Kontra József Országos Kémia Verseny döntője

9. évfolyam: Bálint Orsolya 9.B 3. hely
Felkészítő tanára: Szabó Péter

* * *

Zala vármegyei angol nyelvi verseny (7-8. évfolyam)

7. évfolyam
2. Varga Emma 7.A
5. Filipánics Anna 7.A
Felkészítő tanáruk: Horváth Panna Flóra

8. évfolyam
3. Simon Panna 8.A
5. Benczes Teodóra 8.A
Felkészítő tanáruk: Lélekné Ivony Zsófia

* * *

"Veszprém szentjei és templomai" verseny 

A Veszprémi  Davidikum  Római  Katolikus Középiskolai  Kollégium által meghirdetett "Veszprém szentjei és templomai  "című  verseny döntőjében a 7.A osztály csapatai a következő eredményeket érték el:
II. helyezett: Szentvadászok (Császár Kira, Ferenczy Lili, Lancz Emma)
III. helyezett: Boldog Gizellák (Berkes Petra, Ilyés-Nagy Margit, Tóth Antónia)
Felkészítő tanáruk: Ács-Terdik Klára

* * *

Mezeifutó Megyei Diákolimpia

Csahóczi Kamilla a 2. helyen, Kendeh-Kirchof Sára 3. helyen, Kerti Réka 6. helyen, Cseh Tamara 7. helyen végeztek.
A fiúk mezőnyében IV. korcsoportban csapatban (Kottán István, Exner Xavér, Tihanyi Zsombor, Kőhalmi Regő, Molnár Csongor) 4. helyen, az V. korcsoportban csapatban (Bogdán István, Szabó Mátyás, Hertelendy László, Kabai Gábor, Raák Bence, Zoltán Levente) szintén 4. helyen végeztek
Felkészítő: Csikós József

* * *

Zala vármegyei német nyelvi verseny (9-10. évfolyam) írásbeli forduló

A tanulók a szóbeli fordulóba jutottak
9/II. kategória
7. Bakurecz Hanna 9.B
Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea
8. Czucz Anna 9.C
11. Stankovics Anett 9.C
Felkészítő tanáruk: Arányiné Németh Márta

10/I. kategória
3. Kövér Vivien 10.A
5. Markal Máté 10.A
7. Antal Zsuzsanna 10.A
8. Babos Dániel 10.A
9. Sárompek Virág 10.A
Felkészítő tanáruk: Egyedné Molnár Eszter

10/III. kategória
6. Rozner Réka 10.A
Felkészítő tanára: Egyedné Molnár Eszter
8. Máté Hanna 10.A
Felkészítő tanára: Vajas Ildikó

* * *

XVI. Fodor József Országos Biológia Verseny

9. évfolyam:
Fülöp Éva 9.B 22. hely
Felkészítő tanára: Vass Adrien
10. évfolyam (242 versenyző):
14. hely: Czibulya Lili 10.B
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Zala vármegyei angol nyelvi verseny 9-10. évfolyamosok szóbeli fordulójába jutottak

10./II. Oroszlán Marcell 10.B
Felkészítette: Lélekné Ivony Zsófia
9./II. Szabó-Forrai Zselyke 9.C
Felkészítette: Karácsonyi Ágnes
9./I. Exner Xavér 9.B, Takács Máté 9.B
Felkészítette: Németh Zsuzsanna

* * *

Az Országos Szilárd Leó Verseny döntőjébe jutott

Gondor Bendegúz 12.B
Felkészítette: Farkas László


* * *

Az Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny döntőjébe jutottak

Klumzer Balázs 10.B, Pózvai Panna 10.B, Szabó Mátyás 10.B
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos
 

* * *

Az Irinyi János Kémiaverseny országos döntőjébe jutottak

I.B. Bálint Orsolya 9.B
Felkészítette: Szabó Péter
II.A. Málovics Ádám 10.B
Felkészítette: Németh Rita

* * *

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda XIV. Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési versenye

Vörös Kíra 11.C 1. helyezés
Felkészítő tanára: Horváth Zoltán
Dencsi Blanka 12.C 3. helyezés
Felkészítő tanára: Czibor Anikó

* * *

"Szivárvány színű Balaton" - festő- és rajzverseny

I. hely: Farkas Izabella 8.A
Különdíj: Benczes Teodóra 8.A
Tanáruk: Vass Adrien
Különdíj: Filipánics Anna 7.A
Tanára: Hardiné Partics Edina

* * *

Sakk Diákolimpia vármegyei döntője

IV. korcsoport: Császár Anett 9.B I. helyezés

* * *

Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei fordulója

Gimnáziumi 9. évfolyam Bálint Orsolya 9.B 2. hely

* * *

Dr. Szentágothai János biológia verseny országos döntő

14. hely Lengyel Judit 12.B (27 iskola 189 tanulójából)
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

IX. Semmelweis Egészségverseny Országos döntőjébe jutott

Inku-Bátorok csapata: Bognár Boróka, Mezősi Nimród, Pas Angelika Vanessza, Varga Dorottya 11.B, Edvi-Illés Tamás 11.A
Felkészítő tanáraik: Bertáné Kövesdi Gabriella, Németh Rita

* * *

A Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny döntőjében

13. hely: Galambos Péter 12.B (a magyarországi versenyzők között 7. hely)
32. hely: Gondor Bendegúz 12.B (a magyarországi versenyzők között 19. hely)
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Madách 200 Zala vármegyei irodalmi csapatverseny

1. helyezést ért el az Irodalom rabjai csapat.
Tagjai: Bencze Lilien Alexa, Berecz Barbara, Kovács Márton 12.A osztályos tanulók
Felkészítő tanáruk: Hóbor Katalin

* * *

Zala vármegyei kosárlabda diákolimpia döntője

A Vajda János Gimnázium lánycsapata a 2. helyen, míg a fiúk a 3. helyen végeztek!
Lányok: Kövér Vivien, Szabó Lilla Dorka, Antonovici Alina, Benczik Sarolta, Fóth Lola, Tárnai Anna, Pózvai Panna, Hotter Petra
Fiúk: Dömötör Bálint, Zoltán Levente, Pete Csanád, Ádám Bennó, Simon Mihály, Gulyás Patrik, Soós Benedek, Soós Barnabás, Edvi-Illés Tamás, Tusor Bence
Felkészítő: Vida Miklós

* * *

Zala vármegyei angol nyelvi verseny (7-8. évfolyam) írásbeli forduló

2. Filipánics Anna 7.A
4. Varga Emma 7.A
Felkészítő tanár: Horváth Panna

2. Simon Panna 8.A
6. Kendeh-Kirchknopf Sára 8.A
7. Belák Zselyke 8.A
9. Benczes Teodóra 8.A
Felkészitő tanár: Lélekné Ivony Zsófia

* * *

Az OKTV olasz nyelv I. kategória döntőjébe jutott

Horváth Emese 12.C
Felkészítő tanára: Czibor Anikó

* * *

Kontra József Kémiaverseny 2. forduló

9. évfolyamon Bálint Orsolya (9.B) döntőbe jutott; Balaton Benedek (9.A) 11. helyezett, Kovács Abigél (9.B) 13. helyezett, Kutasy Lúcia 19. helyezett.
8. évfolyamon Kőhalmi Regő Balázs 17. helyezett
Felkészítő tanáruk: Szabó Péter

* * *

U-18 és U-20 as Atlétikai Fedettpályás Bajnokság

Csahóczi Kamilla (U-18) 400 m-es síkfutásban 5., 200 m 6. és 60 m 7. hely, mindhárom egyéni csúccsal.
Kovács Barnabás (U-18) hármasugrásban 4. helyen, távolugrásban 17. helyen végzett.
Gábor Bálint (U-20) 60 m 17. hely, 200 m 14. hely.
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

XXXIV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny első fordulójának Zala vármegyei eredménye, a 2. fordulóba jutottak

1. Szlavicsek Zorán Mór 8.A
2. Kottán István 8.A
3. Dunca-Stadler Zalán Dániel 8.A
4. Tordai Zoárd Jonathán 8.A
5. Benczes Barnabás 8.A
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny II. fordulóba jutottak

Dénes Márk 9.A, Hertelendy László János 9.A, Szíjgyártó Ákos 9.A, Varga Vígh Bence 9.A, Kövér Vivien 10.A, Markal Máté 10.A, Sárompek Virág 10.A, Hosszú Marcell 10.B, Szabó Mátyás 10.B
Felkészítő tanár: Farkas László

* * *

A Fodor József Országos Biológia Verseny 2. fordulójába jutottak

Fülöp Éva 9.B, Németh Flóra 9.B, Vendel Abigél 9.B
Felkészítő tanáruk: Vass Adrien
Katona Léna 9.A, Szaszkó Szófia 9.A, Sánta Dóra 9.A, Balaton Benedek 9.A, Berkes Ágoston 9.A
Felkészítő tanáruk: Gombási András
Horvátha Hanna 10.B, Czibulya Anna Lili 10.B, Torma Emese 10.B, Vörös Gergely Csaba 10.B, Farkas Zsóka 10.B, Edvi-Illés Tamás 11.A, Erős Anna 11.A, Soós Barnabás 11.A, Juhász Norbert 11.A, Gábor Bálint 11.B, Mácsai Rebeka 11.B, Németh Rita 12.B, Fülöp Míra 12.B, Kottán Katalin 12.B, Humpok Lilla 12.B
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Amatőr röplabda diákolimpia megyei döntő

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium leány csapata első helyezett lett, és továbbjutott az országos döntőbe.
Csapattagok: Bagoly Loretta, Balogh Frida, Péter Boróka, Sós Zsóka, Kárpi Lili, Sárompek Virág, Deme Borka, Szabó Lilla
A Keszthelyi Vajda János Gimnázium fiú csapata a második helyen végzett.
Csapattagok: Edvi-Illés Tamás, Freizberger György, Juhász Norbert, Magas Bendegúz, Soós Barnabás, Soós Benedek, Vajda Máté
Felkészítő tanáruk: Ambrus Ádám

* * *

Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia verseny országos döntő

II. korcsoport
5. hely Vörös Gergely Csaba 10.B
8. hely Czibulya Anna Lili 10.B
24. hely Horváth Hanna 10.B
III. korcsoport
16-17. hely Lengyel Judit 12.B
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Az Országos Grafikus Programozási Verseny 2. fordulójába jutottak

Galambos Péter András 12.B, Exner Xavér Tamás 9.B, Takács Máté 9.B, Kökény Ignác 12.B, Belovári Bence Levente 10.B, Klumzer Balázs 10.B, Kovács Barnabás 10.B, Szabó Mátyás 10.B, Tobak Róbert 12.B, Asztalos Gergő 12.C, Szüts Máté 12.B, Tusor Bence 10.B, Lengl Zalán Mór 9.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Városkörzeti kosárlabda bajnokság

A gimnázium lány és fiú csapata is első helyen végzett és bejutott a megyei döntőbe
Felkészítő tanáruk: Vida Miklós

* * *

A német OKTV döntőjébe jutott

Berger Réka 11.A
Felkészítő tanára: Egyedné Molnár Eszter

* * *

Farsang Kupa

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium csapata nyerte a teremlabdarúgó Farsang Kupát
A csapat tagjai:  Balaton Barnabás, Dunca-Stadler Zalán, Hetényi Marcell, Kiss Bertók Levente, Kottán István, Lengl Zalán, Márkó-Horváth Flórián, Molnár Csongor, Rózsakerti Mihály, Szlavicsek Zorán
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

56. Irinyi János Országos Középiskolai Kémia verseny megyei középdöntőjébe jutottak

Balaton Benedek 9.A, Bálint Orsolya 9.B
Felkészítő tanáruk: Szabó Péter
Málovics Ádám 10.B
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

NyelvÉsz anyanyelvi verseny vármegyei döntője

Weinhardt Anna 7. A osztályos tanuló a NyelvÉsz anyanyelvi verseny zalaegerszegi vármegyei döntőjén megyei 1. helyezést ért el, így a szegedi országos döntőben képviselheti gimnáziumunkat.
Felkészítő tanára: Kövi Andrea

* * *

Írd át, írd tovább! - országos irodalmi pályázat

Az Írd át, írd tovább! országosan meghirdetett irodalmi pályázaton Bencze Lilien Alexa 1. helyezést ért el.

Január 23-án részt vettem az Európai Könyvkiadó - Háy János: Völgyhíd - Írd át, írd tovább! irodalmi pályázatának budapesti díjkiosztóján. A könyves kávézóban tartott eseményre Clausen Anna is elkísért, ahol egy kötetlen író-olvasó találkozó keretében beszélgethettünk Háy Jánossal. (Bencze Lilien Alexa 12. A)

* * *

IX.Semmelweis Egészségverseny 3. fordulójába jutottak

Flu Fighters csapata: Csősz-Tóth Anna, Humpok Lilla, Molnár Kíra, Kottán Kata, Lengyel Judit 12.B
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella
Inku-Bátorok csapata: Bognár Boróka, Mezősi Nimród, Pas Angelika Vanessza, Varga Dorottya 11.B, Edvi-Illés Tamás 11.A
Felkészítő tanáraik: Bertáné Kövesdi GabriellaNémeth Rita

* * *

Országos Atlétikai U-16-os Bajnokság

Tihanyi Zsombor 60m gátfutásban 1. hely, 60m síkon 4. hely, 300 m 5. hely
Cseh Tamara ötös ugrásban 4. hely, távolugrásban 12. hely
Felkészítő: Csikós József

* * *

VII. Országos Állategészségügyi Verseny

A VII. Országos Állategészségügyi Verseny 3 online fordulóján 165 csapatból a 9.B osztály Dr. Vajda nevű csapata: Bálint Orsolya, Bakurecz Hanna és Farkas Zsófia a nagyon előkelő 19. helyet szerezte meg.
Felkészítő tanáruk: Vass Adrien

* * *

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny 2. fordulójába (döntőbe) jutottak 

I. kategória (83 csapatból):
Biomassza csapat: Menyhárt Ábel, Tihanyi Zsombor, Czémán Dávid 9.B
Zöld levelibékák csapat: Hoffmann Petra, Molnár Dóra, Vendel Abigél 9.B
Felkészítő tanáruk: Vass Adrien
II. kategória (67 csapatból):
Tri-Rex csapat: Horváth Hanna, Gerencsér Sára, Czibulya Anna Lili 10.B
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Irinyi verseny - területi forduló

I.a kategória 3. hely Balaton Benedek 7.A
I.b kategória 1. hely Bálint Orsolya 9.B
Felkészítő tanáruk: Szabó Péter
II.a kategória 2. hely Málovics Ádám 10.B
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos írásbeli döntő

52. hely Pinégyzet csapat: Bámer ZsomborTordai Zoárd JonatánBenczes  BarnabásKőhalmi Regő Balázs 8.A 
76. hely Trónfosztók csapat: Kiss-Bertók LeventeSzlavicsek Zorán MórKottán IstvánMolnár Csongor Kristóf 8.A
Felkészítő tanáraik: dr. Berkéné Várbíró Beáta és Pózvainé Szijártó Szilvia

* * *

Röplabda - megyei döntőbe jutottak

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium amatőr fiú röplabda csapata is továbbjutott a megyei döntőbe.
Csapattagok: Edvi-Illés Tamás, Freizberger György, Horváth Ronaldó, Juhász Norbert, Magas Bendegúz, Palotás Dominik, Soós Barnabás, Soós Benedek, Tóth András, Vajda Máté
Felkészítő tanáruk: Ambrus Ádám

* * *

Sport - városi elismerések

Csahóczi Kamilla a legjobb ifjúsági leány sportoló, Csikós József a legjobb utánpótlás edző címeket vehetette át.

 

* * *

A Megyei matematikaverseny 2. fordulójába jutott
Balaton Barnabás 7.A
Felkészítő tanára: Pózvainé Szijártó Szilvia

* * *

A Dr. Árokszállásy Zoltán biológia és környezetvédelmi verseny döntőjébe jutottak

II. kategória: Czibulya Anna Llli 10.B, Horváth Hanna 10.B, Vörös Gergely Csaba 10. B
III. kategória: Lengyel Judit 12.B
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Amatőr röplabda körzeti verseny

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium amatőr röplabda lány csapata megnyerte a körzeti versenyt és továbbjutott a megyei döntőbe.

* * *

Szegedi Tudományegyetem  2023-2024. évi Olasz nyelvi versenye

Szente Szonja 11.B és Németh Barbara 12.C osztályos tanulók a Szegedi Tudományegyetem  2023-2024. évi Olasz nyelvi versenyének levelezős szakaszában a III. fordulóig jutottak és ezüst minősítést szereztek.
Felkészítő tanára: Czibor Anikó

* * *

Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2. fordulójába jutott

Czucz Anna 9.C
Felkészítő tanára: Kámán Tibor

* * *

A Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny döntőjébe jutottak

Galambos Péter 12.B, Gondor Bendegúz 12.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Bolyai Természettudományi Csapatverseny

7. évfolyam
4. hely: Nívós dínók
A csapat tagjai: Hotter Tamara, Végh Maja, Varga Emma, Weinhardt Anna 7.A
7. hely: Csiperkék
A csapat tagjai: Berkes Petra, Renczes Borbála, Horváth Izabella, Szabó Lili 7.A
Felkészítő tanáruk: Gombási András

8. évfolyam
7. hely: Hív a természet
A csapat tagjai: Bóka Imola, Kottán István, Kőhalmi Regő Balázs, Kiss-Bertók Levente 8.A
9. hely: Akkumulátorgyár
A csapat tagjai: Szlavicsek Zorán Mór, Dunca-Stadler Zalán Dániel, Molnár Csongor Kristóf, Benczes Barnabás 8.A
10. hely: Bőrizomtömlők
A csapat tagjai: Kása Lukács, Klumzer Blanka, Tamcsu Szófia, Simon Panna 8.A
Felkészítő tanáruk: Szabó Péter

* * *

Olasz nyelv I. kategória OKTV második fordulójába jutott

Horváth Emese 12.C
Felkészítő tanára: Czibor Anikó

* * *

Úszás – Nett Vivien eredményei az elmúlt időszakból

Országos Ifjúsági Bajnokság
1.500 m gyorsúszás 3. hely, 800 m gyorsúszás 2. hely

Junior Nyíltvízi Európa Bajnokság - Korfu
7,5 km gyorsúszás 9. hely

Felnőtt Rövidpályás Országos Bajnokság
800 m gyorsúszás 8. hely, 1.500 m gyorsúszás 6. hely

Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság
1.500 m gyorsúszás 1. hely, 800 m gyorsúszás 2. hely, 400 m gyorsúszás 4. hely, 400 m vegyesúszás 5. hely

Győr Open Olimpiai Kvalifikációs Verseny
800 m gyorsúszás 1. hely, 400 m vegyesúszás 2. hely

Cikluszáró Úszóverseny
50 m pillangó 1. hely, 50 m mellúszás 2. hely, 100 m gyorsúszás 1. hely, 100 m hátúszás 2. hely

Sportújságírók szavazatai alapján 2023. év legjobb ifjúsági sportolója Zala vármegyében

* * *

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenyének hazai döntője

Alexandrova Angelina 11.A osztályos tanuló különdíjat nyert

* * *

A Kosáry Domokos Történelemverseny 2. fordulójába jutottak

Benczes Teodóra 8.A, Nett Vivien 11.A
Felkészítő tanáruk: Turi Zoltán 
Takács Bátor 9.B, Nagy Bence 11.B
Felkészítő tanáruk: Tóthné Villányi Márta 

* * *

Implom József középiskolai helyesírási verseny

Sánta Dóra 9.A megyei 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Kövi Andrea

* * *

Országos Légpisztoly Bajnokság

Berkes Ágoston 9.A országos 6. hely

* * *

A biológia OKTV I. kategória második fordulójába jutott

Gábor Bálint 11.B
Felkészítő tanárai: Bertáné Kövesdi Gabriella, Vass Adrien

* * *

Megyei Matematika Verseny    

1. helyezést ért el: Varga Kristóf 12.B,  Pózvai Panna 10.B
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos
4. helyezett lett: Bankó Dániel 11.A , Dénes Márk 9.A
Felkészítő tanáruk: Schuch Angéla
Varga Kristóf és Bankó Dániel bekerült Zala vármegye csapatába és képviseli iskolánkat a Négy Megye Versenyén.

* * *

Az Arany Dániel Matematika Verseny 2. fordulójába jutottak

Fazekas Sámuel, Hertelendy László 9.A
Felkészítő tanáruk: Schuch Angéla
Bálint Orsolya, Hamza ÁdámVendel Abigél 9.B
Felkészítő tanáraik: dr. Berkéné Várbíró Beáta és Boda Gergely
Klumzer Balázs, Pózvai Panna, Szabó Márk, Szabó Mátyás, Tusor Bence 10.B
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos

* * *

A Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2. fordulójába jutottak

Czeiner Flóra, Galambos Péter, Kalló Panna, Pál Bendegúz, Szüts Máté, Varga Kristóf 12.B
Guvat Málna, Klumzer Balázs, Oroszlán Marcell, Pózvai Panna, Szabó Márk, Szabó Mátyás 10.B
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos
Nagy Bence 11.B
Bálint Orsolya, Dóber Bendegúz 9.B
Felkészítő tanáruk: dr. Berkéné Várbíró Beáta
Albert Iringó, Pete Csanád 10.A
Felkészítő tanáruk: Oó Zsuzsanna
Hotter Tamara, Renczes Borbála, Varga Emma 7.A
Felkészítő tanáruk: Pózvainé Szíjártó Szilvia

* * *

A matematika II. OKTV második fordulójába jutottak

Galambos Péter 12.B, Pál Bendegúz 12.B
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos

* * *

A német nyelv OKTV második fordulójába jutott

Berger Réka 11.A
Felkészítő tanára: Egyedné Molnár Eszter

* * *

Röplabda diákolimpia országos elődöntő

A Vajda János Gimnázium Lány csapata második helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Bakonyi-Gróf AnnaFarkas ZsófiaGelencsér JázminHorváth ZsókaHuszár KataKarabély BíborkaKatona LénaLazaridisz PannaSzeredai ZsófiaKovács PetraTamcsu Szófia
Felkészítő tanáraik: Ambrus Ádám és Porkoláb Dezső

* * *

Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenye

Alexandrova Angelina 11.A a hazai döntőbe jutott.

* * *

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő

A 7. évfolyamosok mezőnyében az előkelő országos 4. helyen végzett a Zöngés-Zöngétlen Lányok csapata.
Csapattagok: Jenet Emese, Szulkovszky Zsófia, Weinhardt Anna 7.A
A 9. évfolyamosok kategóriájában magas pontszámmal szintén  országos 4. helyet szerezve öregbítette iskolánk hírnevét a Demokrácia csapat.
Csapattagok: Kiss Veronika, Tóth Nóra Amira, Szaszkó Szófia 9.A, Fülöp Éva 9.B
Mindkét csapat felkészítő tanára: Kövi Andrea

* * *

A Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 2. fordulójába jutottak

Belovári Bence 10.B, Klumzer Balázs 10.B, Szabó Mátyás 10.B, Asztalos Gergely 12.C, Galambos Péter 12.B, Gondor Bendegúz 12.B, Kökény Ignác 12.B, Pál Bendegúz 12.B, Varga Kristóf 12.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

A Dr. Szentágothai János biológia verseny országos döntőjébe jutott

Lengyel Judit 12.B
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Bolyai  Matematika Csapatverseny - tanári fődíj

A Bolyai Matematika Csapatverseny Zala vármegyei tanári fődíját Pózvainé Szijártó Szilvia tanárnő kapta.

* * *

A történelem OKTV második fordulójába jutottak

Bencze Lilien Alexa 12.A
Felkészítő tanára: Tóthné Villányi Márta
Nett Vivien 11.A
Felkészítő tanára: Ugron Ábel

* * *

Petőfi 200 - Zala vármegyei irodalmi csapatverseny

Iskolánk Petőfi Rádió csapata 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Bóka Imola, Bődi Lora, Horváth Zsóka 8.A
Felkészítő tanár: Hóbor Katalin

* * *

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Vas-Zala régió

7. évfolyam
2. hely Zöngés-Zöngétlen Lányok (Weinhardt AnnaSzolkovszy ZsófiaJenet Emese)
3. hely Vakondokok (Sánta DóraKoponics VeraRenczes Borbála)
Felkészítő tanár: Kövi Andrea

8. évfolyam
4. hely Dobogósok (Császár KíraLancz EmmaHorváth RéziHotter Tamara)
5. hely NπC (Stribli SomaBélafi BarnabásKőhalmi RegőTordai Zoárd)
6. hely Vajdászok (Bődi LoraPalkovics KataHorváth ZsókaBóka Imola)
Felkészítő tanár: Hóbor Katalin

* * *

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

A Pannónia körzet 126 csapatából 2. helyen végzett, és magas pontszáma miatt a budapesti országos döntőbe jutott iskolánk DEMOKRÁCIA nevű csapata:
Kiss Veronika 9.A, Tóth Nóra Amira 9.A, Szaszkó Szófia 9.A, Fülöp Éva 9.B
Felkészítő tanáruk: Kövi Andrea

* * *

Megyei "A" kategóriás kézilabda Diákolimpia

A Vajda János Gimnázium fiú csapata a 3. helyen végzett.
A csapat tagjai: Boncz Márton, Dósa Bulcsú, Edvi-Illès Tamás, Ferenczi Zsombor, Fodor Mátyás, Horváth Szabolcs, Kőrös Mátyás, Lóth Levente, Markó Dániel, Tobak Róbert, Izer András

* * *

Irodalomverseny Madách Imre születésének 200. évfordulója alkalmából

Október 22-23-án csapatunk részt vett Madách Imre születésének 200. évfordulója alkalmából a Rákóczi Szövetség által szervezett irodalomversenyen, s mivel az elődöntőben 2. helyen végeztünk, meghívást kaptunk a budapesti döntőbe, ahol összemérhettük tudásunkat a Kárpát-medencéből érkezett diáktársainkkal. Az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére rendezett Gloria Victis ünnepségen is részt vettünk, csatlakoztunk a történelmi útvonalon végighaladó fáklyás felvonuláshoz, s megemlékeztünk a forradalom hőseiről.
A csapat  az országos versenyen 12. helyezést ért el. 

* * *

Atlétika válogatott viadal

Csahóczi Kamilla U-16-os (szlovák-cseh-szlovèn-horvàt-magyar) válogatottban Besztercebányàn: 100 m  9. hely, mix vàltóban 2. hely

* * *

Megyei röplabda diákolimpia "A" kategória - döntő

A Keszthelyi Vajda János Gimnázium lány csapata megnyerte az összes mérkőzést, így továbbjutottak az országos elődöntőbe!
A fiúknak mind három mérkőzése nagyon szoros volt, de csak egyet tudtak megnyerni, így harmadikak lettek.
Gratulálunk a lányoknak a győzelemhez, a fiúknak a tisztes helytálláshoz!
Lányok: Bakonyi-Gróf Anna, Farkas Zsófia, Gelencsér Jázmin, Horváth Zsóka, Huszár Kata, Kalló Panna, Karabély Bíborka, Katona Léna, Lazaridisz Panna, Molnár Kíra, Szeredai Zsófia, Kovács Petra
Fiúk: Edvi-Illés Tamás, Freizberger György, Horváth Ronaldo, Juhász Norbert, Kiss-Bertók Levente, Magas Bendegúz, Palotás Dominik, Soós Barnabás, Soós Benedek, Tóth András
Felkészítő tanáruk: Ambrus Ádám

* * *

Izsák Imre Gyula természettudományi verseny

A 31. Izsák Imre Gyula komplex természettudományi (matematika, fizika, programozás) versenyen a fizika tantárgyból elért első helyezéséért különdíjat kapott: Gondor Bendegúz 12.B

* * *

II. POE Potathlon verseny - döntő

A Vajda-4 csapat a 12. helyen végzett.
A csapat tagjai: Erős Anna 11.A, Lakatos-Szakos Lili 11.A, Sokolskaya Zlata 11.A, Vastag Zsófia 11.A
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

„Szép Magyar Beszédért” szavalóverseny

1. hely Gedeon Emília Zita 9.A
Felkészítő tanára: Kövi Andrea
2. hely Sánta Dóra 9.A
Felkészítő tanára: Kövi Andrea
3. hely Dencsi Blanka 10.C
Felkészítő tanára: Szabó Edit
Különdíjas: Antonovici Alina 10.B
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

Ügyességi és Vàltófutó Országos Diákolimpia

A 4×800 m-es leány váltó a 11. helyen végzett.(Bódai Hanna, Hotter Petra, Kerti Réka, Kendeh-K.Panna)
A fiú svèdvàltó a 15. helyen ért célba.(Farkas Zsombor, Kovács Barnabás, Tihanyi Zsombor, Gàbor Bálint)

* * *

Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei/körzeti forduló

7. osztály gimnáziumi kategória
4. hely Príma prímek csapat: Koponics Vera, Hotter Tamara, Renczes Borbála, Weinhardt Anna 7.A
5. hely Róka csapat: Hoffmann Dóra Eszter, Végh MajaVarga Emma, Sánta Eszter 7.A
6. hely Mancs őrjárat csapat: Wórum Máté Hunor, Tégla Benedek, Fábián Péter, Balaton Barnabás 7.A
Felkészítő tanáruk: Pózvainé Szijártó Szilvia

8. osztály gimnáziumi kategória
1. hely Pinégyzet csapat: Bámer Zsombor, Tordai Zoárd Jonatán, Benczes  Barnabás, Kőhalmi Regő Balázs 8.A 
2. hely Trónfosztók csapat: Kiss-Bertók Levente, Szlavicsek Zorán Mór, Kottán István, Molnár Csongor Kristóf 8.A
Felkészítő tanáraik: dr. Berkéné Várbíró Beáta és Pózvainé Szijártó Szilvia
4. hely  Csakazújpest csapat: Belák ZselykeStribli Soma KornélBenczes TeodóraDunca-Stadler Zalán Dániel 8.A
5. hely Vajdászok csapat: Bődi LoraBélafi BarnabásHorváth ZsókaPalkovics Kata 8.A
Minden csapat díjazásban részesül. Az első két helyezett csapat a döntőbe jutott..
Felkészítő tanáruk: Pózvainé Szijártó Szilvia

* * *

II. POE Potathlon - döntőbe jutottak

Az online fordulóból a 18 csapatos döntőbe jutott a Vajda-4 csapat.
A csapat tagjai: Erős Anna 11.A, Lakatos-Szakos Lili 11.A, Sokolskaya Zlata 11.A, Vastag Zsófia 11.A
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Ügyességi és Vàltófutó Megyei Diákolimpia

A Zalaegerszegen megrendezett versen a Vajda csapatai  5 arany és 2 ezüstérmet szereztek.
Arany: 
4x1500 m váltó: Kovács Barnabás, Farkas Zsombor, Dömötör Bálint, Kendeh- K. Zsolt
4x800 m lány váltó: Bódai Hanna, Hotter Petra, Kerti Réka, Kendeh-K.Panna
Svèdvàltó fiú: Kovács Barnabás, Tihanyi Zsombor, Gàbor Bálint, Tóth András
Távol lány csapat: Fóth LolaErős Anna, Kerti Réka, Czeiner Flóra, Tarsoly Borbála
Magas lány csapat: Tarsoly Borbála, Pèter Boróka, Fóth Lola, Czeiner Flóra
Ezüst:
Távol fiú csapat; Kovács Barnabás, Tihanyi ZsomborGàbor BálintTóth András, Dömötör Bálint
Svèdvàltó leány csapat: Fóth Lola, Erős Anna, Bódai Hanna, Csahóczi Kamilla
Felkészítő tanáruk: Csikós József

 

* * *

51. Országos Elsősegély Verseny

Az INKU-BÁTOROK csapata a 2. helyen végzett.
A csapat tagjai: Bognár Boróka 11.B, Edvi-Illés Tamás 11.A, Mezősi Nimród 11.B, Pas Angelika Vanessza 11.B, Varga Dorottya 11.B
Felkészítő tanár: Bertáné Kövesdi Gabriella

TV Keszthely: A legjobbak között végeztek a vajdások

* * *

Serdülő országos atlétikai bajnokság

Csahóczi Kamilla 100 m síkfutásban a 3. helyen 300 m síkon a 7. helyen végzett.
Tihanyi Zsombor 100 m gàtfutàsban az 5., 100 m síkfutásban a 14. helyen ért célba.
Csahóczi Kamilla hétvégén Szlovákiában öt  orszàg serdülő válogatott viadalàn indul 100 m síkfutásban és 4x300 m és mix vàltóban Szlovákiában!
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Család és Egészségnap vetélkedője

Az 8.A osztály csapata részt vett a Család- és Gyermekjóléti Központ, Család és Egészségnap délutáni vetélkedőjén, ahol második helyezést értek el.  
Résztvevők: Benczes Teodóra, Farkas Izabella, Palkovics Kata, Panka Zsófia és Kása Lukács

* * *

Göcsej harci túra honvédségi verseny - megyei forduló

Iskolánk csapata az 5. helyen végzett.
Különdíjat kaptunk az egészségügyi feladatok végrehajtásáért ezért egy Parlamenti kiránduláson vehetnek részt a csapat tagjai.
A csapat tagjai: Hotter Petra, Laczó Dániel, Dósa Bulcsú, Vajda Máté. Tartalék: Erőss Anna.
Felkészítők: Vida Miklós és Karacsi Gábor.

Címkék